Partnerships die tot succes leiden.

Gelin birlikte iş yapalım.

İş zekâsının geleceğine birlikte yön verelim.

INDICATA ile işbirliği yapmak, yalnızca yeni fırsatlar yakalamanızı ve sizi başarıya götürecek yeni imkânlar elde etmenizi sağlamaz, aynı zamanda iş zekâsıyla veriyi anlamlı bilgiye çevirip müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan bir veri entegrasyonu sağlar. Tekrar satış, başvuru, danışma ya da entegrasyon ile ilgilenmiş olun, tüm işbirliklerinde, başarılı bir büyüme sağlama, yeni müşteri kazanma veya mevcut ilişkileri geliştirmenin mümkün olan en iyi yolunu sağlamayı taahhüt ediyoruz.

INDICATA İşbirliği Programı

INDICATA’da aşağıdaki ortaklık programlarıyla çalışıyoruz:

BAĞLI ŞİRKET PROGRAMI

BAĞLI ŞİRKET PROGRAMI

Bağlı şirket işbirliği programımız size yönlendirdiğimiz bütün onaylı müşteriler için cömert bir komisyon sağlar. INDICATA, ekibinize bir satış kiti ve satış eğitimi verir, böylece ekibiniz bize trafik yaratmak ve gelir elde temek için tüm donanıma sahip olur.

RESELLER

ARACI

Aracılarımız yeni pazar fırsatları oluşturmak, kâr elde etmek ve getirilerin tadını çıkarmak için INDICATA’yı pazarlar, satar ve destekler. Aracı ortaklarımız müşterileri için INDICATA’yı uygular ve danışmanlık, uygulama, entegrasyon, eğitim ve destek gibi katma değerli hizmetler sağlar.

OEM

OEM

OEM programı, INDICATA iş zekâsını ve veri analizlerini uygulamalarına entegre etmek isteyen şirketler için en iyi çözümdür. Kendi uygulamalarıyla platformumuzu güçlendiren OEM ortaklarımız ürünlerini farklılaştırır ve yeni gelir akışı yaratır.

İşbirliğine başlamaya hazır mısınız?

Gelin, beraber harika bir iş çıkartalım. INDICATA işbirliğine başlamak için bir sonraki adımı atın.