Our mission

Misyonumuz;
Şirketlerin daha iyi kararlar almasına,
rekabet avantajı kazanmasına ve
operasyonel verimliliklerini geliştirmesine yardım etmektir.

2.el araç faaliyetleri için iş geliştirme ve iş zekâsında dünya lideri.

INDICATA, 2.el araç faaliyetlerine yönelik iş zekâsı ve otomotiv sektörüne yönelik analitik çözümlerde dünya lideridir. 2.el araç yönetiminde yüksek performans için tasarlanan INDICATA, araç üreticilerinin, bayilerin, satıcıların ve filo işletmecilerinin ham veriyi anlamlı ve kullanışlı bilgiye çevirip, rekabette avantaj sağlayarak kullanılmış araç faaliyetlerinde verimlilik düzeylerini arttırmada stratejik rehberlik eder.

INDICATA, gerçek zamanlı veriler için pazarda artan talebe bir cevaptır. Sistem, sadece sektörün en çok ilgi uyandıran çözümlerini ve inovatif çözümlerini sunmakla kalmaz, aynı zamanda araç üreticilerinin, bayiliklerin, finansal hizmet kuruluşlarının, kiralama şirketlerinin ve filo sahiplerinin geniş kapsamlı kullanılmış araç faaliyetleri ve RV değer yönetimi hedefleri için en etkili çözümü sunar.

Teknolojimiz sayesinde ulaştığımız başarılar, bize uluslararası bir ilgi ve INDICATA’yı seçtiklerinden beri kullanılmış araç faaliyetlerinde etkileyici gelişmeler gören dünyanın öncü araç üreticileri ile bayilerinden oluşan, bir müşteri topluluğu edinmemize katkı sağladı.

INDICATA, otomotiv sektörü yöneticileri ve yazılımcılar arasındaki işbirliğinin sonucudur. Birlikte, pazar dinamikleri üzerine canlı veriler sağlamak adına güncel kullanılmış araç pazar verileri toplama, işleme ve analiz etmede sektörde eşi benzeri olmayan bir şekilde, kendi özgün yaklaşımımızı geliştirdik. INDICATA ile geniş kapsamlı işlenebilir verilerin gücü ve pazarı anlayabilmek, direkt parmaklarınızın ucundadır.

AUTOROLA Group’un bir parçası

INDICATA, ana merkezi Danimarka’da bulunan, profesyonel kullanılmış araç ve filo yönetimi için online yeniden pazarlama ve otomotiv IT çözümlerinde dünya lideri AUTOROLA Group’un bir parçasıdır. Şirketin şu anda yaklaşık 350 çalışanı ve Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya-Pasifik’te 19 alt kuruluşu vardır.

AUTOROLA Group, dijital dönüşüm yoluyla sürekli bir yenileme sürecinde olmayı taahhüt etmektedir. Şirket, filodan çıkarma sürecinde kullanılmış araçların ticaretinin başarılı olması için kendisini sürekli müşteri ihtiyaçlarına göre online bakış açısıyla adapte eder.

AUTOROLA üç global iş birimi olarak faaliyet gösterir:

AÇIK ARTIRMA PLATFORMU
Uluslararası Online Açık Artırma Platformu
Uluslararası Online
Açık Artırma Platformu
2.EL FİLO ÇÖZÜMLERİ
Filodan Çıkarma Yönetimi ve Araç Ekspertizi
Filodan Çıkarma Yönetimi ve Araç Ekspertizi
INDICATA
İş Zekası ve Analitiği
İş Zekâsı ve Mantıksal Analiz